پکیج ویژه آموزش آباکوس | 0 تا 100 و گام به گام

امتیاز کاربرها:

4.8

قیمت برای شما: 299,000 تومان 85%

در این پکیج ویدیویی آموزش نرم‌افزار آباکوس شما هر آنچه که برای ورود به آباکوس نیاز دارید را فرا می‌گیرید. این دوره آموزش نرم‌افزار Abaqus بصورت صفر تا صد و گام به گام در 10 فصل حاوی 85 فیلم آموزشی جمعا 25 ساعت تدوین شده است. بدین صورت که یک فصل بصورت اختصاصی به مبحث اجزا محدود (FEM) پرداخته است و سپس هر ماژول آباکوس بصورت اختصاصی آموزش داده شده است. در ادامه می‌توانید سرفصل‌های آموزش و پرسش‌های متداول در خصوص این پکیج را مشاهده فرمایید…

درباره مدرس
یونس سروری

کارشناس ارشد مکانیک - دانشگاه صنعتی اصفهان؛ مدیر بخش CAE

ویژگی‌های محصول
مدت زمان 25 ساعت
حجم 2.6 گیگ
کیفیت 720HD
سطح دوره 0 تا 100
روش دریافت لینک دانلود

پکیج آموزش آباکوس: نرم‌افزار آباکوس (ABAQUS) مجموعه‌ای بسیار توانمند از برنامه‌های مدل‌سازی، تحلیل و شبیه‌سازی است که بر پایه روش اجزاء محدود (FEM) شکل گرفته است و توانایی حل طیف گسترده‌ای از مسائل علمی و صنعتی، از مسائل ساده و دارای تحلیل خطی تا مباحث پیچیده مدل‌سازی غیرخطی را دارا می‌باشد. محیط کاربرپسند و جذاب در کنار کتابخانه قوی پیش‌بینی رفتار مواد مهندسی (از قبیل فلزات، لاستیک‌ها، مواد پلیمری، کامپوزیت‌ها، مصالح عمرانی مثل بتن‌های تقویت‌شده، فوم‌های فنری، سنگ و خاک) از آباکوس نرم‌افزاری کارآمد و مورد توجه محققین ساخته است. نام و لوگوی نرم‌افزار آباکوس از کلمه “چرتکه (Abacus)” الهام گرفته شده که خود یادآور انجام محاسبات ریاضی است. نرم‌افزار آباکوس

ویژگی های نرم‌افزار آباکوس

 1. محیط کاربری بسیار زیبا و کاربرپسند
 2. محیط مدل‌سازی دوبعدی و سه‌بعدی بسیار پیشرفته و در عین حال قابل درک
 3. ارتباط جامع با نرم‌افزارهای طراحی تراز اول دنیا مثل کتیا (CATiA) و سالیدورکس (SOLIDWORKS)
 4. کدهای حلگر قدرتمند و دقیق غیرخطی
 5. قابلیت توسعه به‌کمک اسکریپت‌های پایتون (Python)، فایل متنی ورودی (.inp)
 6. قابلیت ایجاد GUI
 7. امکان کاربری زیربرنامه‌های زبان فرترن (FORTRAN)
 8. قابلیت تحلیل به‌روش پردازش موازی
 9. مقبولیت بسیار بالا در جوامع دانشگاهی
 10. محیط Documentation کامل و روان

دانلود پکیج آموزش نرم‌افزار آباکوس 2020 در ادامه به چندین پرسش متداول در خصوص پکیج آموزشی آباکوس خواهیم پرداخت.

چرا باید در دوره آموزشی آباکوس شرکت کرد؟

فرآیند شبیه‌سازی صنعتی در بزرگ‌ترین کارخانه‌های دنیا به عنوان یک ابزار کم هزینه و در عین حال با دقت و سرعت بالا شناخته می‌شود و این امکان را فراهم می‌کند تا حلقه ارتباط بین طراح و خط تولید بهینه شود. به کمک ابزارهای شبیه‌سازی اجزا محدود می‌توان پیش از تولید نمونه اصلی و صرف هزینه گزاف در تأمین مقدمات ساخت، شرایط کارکردی و میزان دقت عملکرد قطعه طراحی شده را سنجید و در صورت لزوم نسبت به بهبود آن اقدام کرد. از این‌رو تسلط بر نرم‌افزارهای شبیه‌سازی اجزاء محدود مثل آباکوس از ابزارهای ضروری طراحان صنعتی و پژوهشگران آکادمیک به شمار می‌آید. نرم‌افزار آباکوس به شکل گسترده در صنایع اتومبیل‌سازی، هوافضا، بیومکانیک، نفت و گاز، کشتی‌سازی، ساخت تجهیزات صنعتی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چرا نرم‌افزار آباکوس؟

آباکوس به واسطه ارتباط بی‌نظیر با مجموعه نرم‌افزارهای طراحی و مدل‌سازی تخصصی، رابط کاربری جذاب و کاربرپسند، وجود راهنمای کامل و جامع، بهره‌گیری از آخرین تئوری‌های روز در علوم مختلف، قدرت تحلیل مسائل تماس و ضربه، ارتباط بسیار کارآمد با مجموعه نرم‌افزارهای تحلیل خستگی، بهینه‌سازی و مدیریت محصول و در نهایت آپدیت‌های متوالی و بهبود روزمره یکی از قدرتمندترین پکیج‌های حل به روش اجزا محدود محسوب می‌شود.توضیحات کامل‌تر در پستی جداگانه شرح داده شده است اینجا: چرا آباکوس؟

سطح این پکیج آموزش آباکوس؟

این پکیج آموزش آباکوس که در ۱۰ فصل آماده شده است، شامل آموزش ۰ تا ۱۰۰ آباکوس و همچنین اختصاص یک فصل به معرفی روش اجزاء محدود و کاربرد آن در آباکوس است. شما با این دوره آموزشی قادر خواهید بود از 0 تا 100 روند حل مسئله، مراحل شبیه‌سازی، تحلیل نتایج، چرایی استفاده از حلگرها، المان‌ها و … را یاد بگیرید.

بعد از استفاده از پکیج آموزش آباکوس شما یک آباکوس‌کار حرفه‌ای هستید، چراکه بسیاری از دانشجویان و صنعتگران فقط کاربر آباکوس هستند و دلیل استفاده از خیلی آیتم‌ها برای آن‌ها روشن نیست و صرفا به شکل تجربی فرا گرفتند. در این دوره آموزشی آباکوس سعی بر این بوده است تا راه صحیح آموزش، خیلی شفاف و آکادمیک به مخاطبین نشان داده شود، قطعا دانشجویان این دوره آموزشی تایید می‌فرمایند که اگر با یک مسئله جدید مواجه شوند خیلی راحت میتوانند با استدلال و منطق ماژول‌های مختلف را جلو برده و دلیل انتخاب هر آیتم برای آن‌ها کاملا مشخص است.

این پکیج از مباحث ابتدایی تا پیشرفته را پوشش میدهد بدین صورت که مباحث ابتدایی شامل معرفی ماژول‌ها، کاربردشان در روند مدل‌سازی و آشنایی با مراحل حل مسئله است. مباحث پیشرفته هم شامل برخی ابزارهای پیشرفته، تئوری‌های اجزا محدود سطح بالا و آشنایی کابردی با ابزارهای ماژول‌های مختلف می‌شود. در واقع اگر کاربر آباکوس نبوده‌اید با این پکیج می‌توانید گام‌های استوار و محکمی برای شروع فراگیری آباکوس بردارید و به شکل درست، آموزش خودتون را شروع کنید. اگر هم قبلاً با آباکوس کار کرده باشید قطعاً این پکیج به شما کمک می‌کند یک سر و گردن از بقیه بالاتر باشید و با ابزارهای پیشرفته و کابردی آن آشنا شوید. در واقع اگر کاربر بوده‌اید با این پکیج به دنیای حرفه‌ای‌ها وارد خواهید شد.

این مجموعه فیلم‌های آموزش آباکوس برای چه کسانی مناسب است؟

مهندسین و فعالین دانشگاهی در رشته‌های مهندسی مکانیک، متالورژی، عمران، صنایع، برق و مهندسی پزشکی

پیش‌نیازهای این دوره چیست؟

همان طور که اشاره شد این دروه آموزشی بصورت ۰ تا ۱۰۰ تهیه شده است و صرفا آشنایی با روش‌های محاسبات عددی و اصول مقاومت مصالح کافی است.

آیا حتما باید بر محاسبات عددی و اجزای محدود و سایر پیش‌نیازهای مطرح شده مسلط بود؟

یادگیری و تسلط بر عموم نرم‌افزارهای مهندسی از دو زاویه قابل بحث و بررسی است: اول اینکه شما برای تسلط بر یک نرم‌افزار باید با اصول و قواعد حاکم بر آن آشنا باشید. این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا با اطلاع از اصول کارکرد نرم‌افزار و قوانین حاکم بر آن در حل مسئله، در مواقع ضروری تصمیم مناسبی بگیرید. اما صرف تسلط بر اصول و قواعد برای شما راهگشا نیست و شما تنها زمانی می‌توانید بر یک نرم‌افزار مسلط شوید که با امکانات، ابزارها، مراحل حل مسئله، چرایی انتخاب گزینه‌ها و . . . آشنایی داشته باشید. پس وجه دوم موضوع، تسلط بر کار با نرم‌افزار مربوطه خواهد بود.

نرم‌افزار آباکوس از مجموعه برنامه‌هایی است که از روش حل اجزا محدود (FEM) برای حل مسائل بهره می‌گیرد. روش حل اجزای محدود یک روش از مجموعه روش‌های محاسبات عددی برای رسیدن به حل تقریبی (البته با دقت بسیار بالا) از یک معادله دیفرانسیل پیشرفته است. در کنار این موضوع ، حل یک مسئله در حوزه مهندسی نیاز به آشنایی با اصول اولیه حاکم بر مسئله دارد. چنانچه شما قصد تحلیل تنش یک سازه را داشته باشید باید اصول حاکم بر مقاومت مصالح را بشناسید. چنانچه قصد طراحی یک عضو مکانیکی را دارید باید اصول طراحی اجزا و مقاومت مصالح را با هم ترکیب کنید و… لذا از زاویه دید اول، شما نیاز به آشنایی با اصول اجزا محدود و برای مثال مقاومت مصالح خواهید داشت (محاسبات عددی تنها در موارد بسیار پیشرفته نظیر سابروتین‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد و در سایر موارد نیازی به دانستن اصول آن نیست).

در بسته آموزش فعلی آباکوس سعی بر آن بوده تا اصول اولیه و مقدماتی روش اجزا محدود که نیازهای اولیه کاربران در کار با آباکوس را مرتفع می‌کند آموزش داده شود. در واقع مخاطبین پس از پایان این دوره با اصول و قواعد اصلی روش اجزا محدود آشنا خواهند شد. این آشنایی به شما کمک خواهد کرد تا در مواقع لزوم خودتان مباحث پیشرفته را نیز مورد مطالعه و کنکاش قرار دهید. در بعد دوم نیز، دوره آموزشی تدوین شده به شکل کامل و اصولی به معرفی امکانات، قواعد کار، ابزارها، نحوه مدل‌سازی، چرایی انتخاب یک ابزار و . . . پرداخته شده تا مخاطبین دوره بتوانند بر هر دو موضوع مسلط شوند.

گستره پوشش مباحث آموزش داده شده در پکیج آموزش آباکوس چیست؟

مجموعه حاضر به نحوی تدوین شده که دوستان و علاقمندان به یادگیری آباکوس قادر باشند از صفر شروع به یادگیری نرم‌افزار کنند. قدم به قدم در کنار آموزش‌هایی که داده میشود، خودشان هم برای ارتقای سطح دانش خودشان گام بردارند. لذا این پکیج به شکل کامل و در همه ماژول‌ها تدوین شده و سعی شده موضوعی از قلم نیافتد. خط سیر آموزش از ابتدا به شکل یکپارچه و دقیق بوده و اهداف خاصی پشت هر یک از این آموزش‌هاست.

نرم‌افزار آباکوس یک نرم‌افزار بسیار بسیار گسترده است. اگر دنبال اعتبارسنجی این عرض بنده هستید کافی ست Documentation نرم‌افزار را به شکل کامل در قالب فایل‌های PDF دانلود کنید تا ببینید چند هزار صفحه آموزش ریز و دقیق وجود دارد. قطعاً شما هم با من هم عقیده خواهید بود که امکان تدریس و باز کردن کامل همه مباحث وجود ندارد (نه در این دوره و نه در هیچ دوره و کلاس درس و کتابی)

این بسته آموزشی آباکوس چه نقطه قوت قابل ذکری نسبت به سایر آموزش‌های موجود در بازار دارد؟

اما با همه این تفاسیر؛ حجم مطالب آموزش داده شده در این پکیج به مراتب چند برابر مطالب آموزشی در کلاس‌های درسی دانشگاهی و آموزش نرم‌افزار در مؤسسات آموزشی است. همچنین این امتیاز ویژه برای شما همراهان عزیز وجود دارد که هر نکته، سؤال و یا ابهامی داشتید مستقیما در سایت مطرح بفرمایید تا در اسرع وقت به پرسش شما پاسخ داده بشود.

اهداف این دروه آموزشی و مهارت‌های کسب شده بعد از شرکت در این دوره؟

 • آشنایی با حل مسائل به روش اجزا محدود
 • شناخت روند حل یک مسئله در آباکوس
 • آشنایی با ابزارها و ماژول‌های تخصصی نرم‌افزار آباکوس
 • آشنایی با روش‌های رفع خطا در حین حل مسائل
 • توانایی در تجزیه و تحلیل مسئله و اعتبارسنجی نتایج بدست آمده از تحلیل

در این آموزش از چه نسخه‌ای استفاده شده است؟ چرا؟

در این آموزش ویدیوئی آباکوس از ورژن ۶٫۱۴ استفاده شده است در ادامه بصورت مختصر چند دلیل برای این انتخاب بیان شده است.

 • پایداری حل مسائل
 • عدم نگرانی بابت خروج‌های بدون دلیل برنامه از حل
 • سرعت بالای ارتباط با فرترن در کامپایل کردن و بهره‌گیری از سابروتین‌ها
 • سهولت در لینک شدن با فرترن (برای کاربران علاقمند به حوزه سابروتین‌نویسی)
 • بدون نیاز به نصب مجدد لایسنس و استفاده از لایسنس‌های قبلی
 • کاهش مدت زمان چک شدن فایل در ابتدای حل
 • قابلیت فراخوانی دو یا چند مدل مش‌زده و مونتاژ کردن همزمان مدل‌های مش‌زده شده
 • امکان تحلیل در هر سه حوزه الکترومغناطیس، سازه و CFD
 • و….

توضیحات کامل‌تر در پستی جداگانه شرح داده شده است اینجا: بهترین ورژن آباکوس

صنایع و حوزه‌های مرتبط با آباکوس؟

نرم‌افزار آباکوس به واسطه تنوع در ابزارها و بهره‌گیری از قدرتمندترین الگوریتم‌های حل، برای فعالین در حوزه‌های خودرو، صنایع هوافضا، ساخت و تولید تجهیزات نیروگاهی، بنا و سازه‌های پیچیده عمرانی، صنایع مرتبط با علوم برق و الکترومغناطیس، ساخت و تولید قالب‌های صنعتی از مهم‌ترین ابزارهای تحلیلی محسوب می‌شود.

همچنین برای مشاهده سرفصل‌های پکیج آموزش آباکوس روی سربرگ مربوطه کلیک کنید.

 • 1

  مقدمه‌ای بر روش اجزاء محدود (FEM)

  • ویدیو ۰۱ – مقدمه‌ای بر روش اجزاء محدود (FEM)

   ۵۲:۰۹

  • ویدیو ۰۲ – اصول روش اجزاء محدود (FEM)

   ۴۸:۳۹

 • 2

  مقدمه‌ای بر نرم‌افزار آباکوس

  • ویدیو ۰۳ – مقدمه‌ای بر رابط کاربری گرافیکی (GUI) آباکوس

   ۱۹:۰۹

  • ویدیو ۰۴ – مروری بر روند حل مساله در آباکوس

   ۱۵:۴۵

  • ویدیو ۰۵ – مروری بر ماژول‌های آباکوس

   ۲۳:۲۴

 • 3

  ماژول Part

  • ویدیو ۰۶ – مقدمه‌ای بر ماژول Part

   ۱۳:۰۹

  • ویدیو ۰۷ – انواع فضای مدلسازی (دوبُعدی، سه بُعدی و تقارن محوری)

   ۲۱:۳۱

  • ویدیو ۰۸ – انواع مدل هندسی و ماهیت هندسه

   ۲۰:۵۷

  • ویدیو ۰۹ – کاربرد نقطه مرجع و نحوه فراخوانی انواع فایل‌ها در آباکوس

   ۱۱:۴۱

  • ویدیو ۱۰ – تنظیمات ابتدایی آباکوس برای شروع به کار

   ۰۸:۵۲

  • ویدیو ۱۱ – نحوه ایجاد Sketch و Part

   ۲۹:۲۹

  • ویدیو ۱۲ – معرفی ابزارهای مورد استفاده در اصلاح قطعه

   ۱۴:۱۱

  • ویدیو ۱۳ – نحوه ایجاد نقطه (Point)، محور مختصات (Axis) و صفحه (Plane)

   ۲۰:۲۵

  • ویدیو ۱۴ – نحوه ایجاد پارتیشن (Partition) و نقطه مرجع (Reference point)

   ۲۱:۱۱

  • ویدیو ۱۵ – معرفی آچار فرانسه‌ای به نام Query

   ۱۶:۳۳

  • ویدیو ۱۶ – معرفی ابزارهای جعبه‌ابزار Geometry Edit برای اصلاح مدل هندسی

   ۲۲:۳۵

 • 4

  ماژول Property

  • ویدیو ۱۷ – مقدمه‌ای بر ماژول Property

   ۱۰:۳۶

  • ویدیو ۱۸ – مروری بر تعریف خواص ماده و سطح مقطع (Section)

   ۱۰:۵۱

  • ویدیو ۱۹ – آشنایی با مفهوم میله‌های تقویتی (Skin)

   ۱۱:۱۳

  • ویدیو ۲۰ – نحوه ایجاد خواص ماده

   ۳۴:۳۱

  • ویدیو ۲۱ – نحوه تعریف سطح مقطع (Section)

   ۲۳:۲۷

  • ویدیو ۲۲ – نحوه اختصاص سطح مقطع و تنظیمات مربوطه بهمراه ایجاد پارتیشن

   ۱۶:۱۴

  • ویدیو ۲۳ – نحوه تعریف پروفیل سطح مقطع تیر و Beam Orientation

   ۱۷:۲۸

  • ویدیو ۲۴ – نحوه تعریف جهت‌گیری ماده در داخل قطعه (Material Orientation)

   ۱۰:۵۱

  • ویدیو ۲۵ – نحوه ایجاد میله و صفحه‌های تقویتی (Skin, Stringer)

   ۱۳:۰۱

  • ویدیو ۲۶ – نحوه تعریف مواد کامپوزیتی (Composite)

   ۱۳:۳۱

  • ویدیو ۲۷ – معرفی ابزارهای Special

   ۱۰:۵۸

 • 5

  ماژول Assembly

  • ویدیو ۲۸ – مقدمه‌ای بر ماژول Assembly

   ۰۸:۱۹

  • ویدیو ۲۹ – مروری بر ابزارها و امکانات ماژول Assembly

   ۱۴:۵۴

  • ویدیو ۳۰ – نحوه وارد کردن قطعه در ماژول Assembly

   ۲۰:۱۲

  • ویدیو ۳۱ – نحوه تکثیر خطی و شعاعی قطعات

   ۱۰:۱۲

  • ویدیو ۳۲ – نحوه انتقال و دوران قطعات (Translate, Rotate)

   ۱۱:۱۸

  • ویدیو ۳۳ – نحوه ادغام قطعات و کم کردن قطعات از یکدیگر (Merge, Cut)

   ۰۹:۲۲

  • ویدیو ۳۴ – نحوه اعمال قیود هندسی بر سازه

   ۲۰:۴۷

 • 6

  ماژول Step

  • ویدیو ۳۵ – مقدمه‌ای بر ماژول Step

   ۱۱:۳۶

  • ویدیو ۳۶ – نحوه انتخاب حلگر مناسب (Solver)

   ۱۷:۳۴

  • ویدیو ۳۷ – تنظیم خروجی‌های تحلیل و انواع آنها

   ۱۲:۳۳

  • ویدیو ۳۸ – تئوری تکنیک مش سازگار (ALE Adaptive Mesh)

   ۱۴:۲۹

  • ویدیو ۳۹ – نحوه تعریف Step و تنظیمات آن

   ۱۷:۰۶

  • ویدیو ۴۰ – مبانی حلگرهای implicit و Explicit

   ۱۵:۴۱

  • ویدیو ۴۱ – معرفی Stepهای پرکاربرد و ورودی‌های آن‌ها

   ۲۳:۰۷

  • ویدیو ۴۲ – نحوه تعریف پارامترهای Linear Perturbation Procedure

   ۱۰:۲۴

  • ویدیو ۴۳ – توالی و محدودیت‌ها در Stepها

   ۱۶:۰۷

  • ویدیو ۴۴ – نحوه تعیین خروجی‌های موردنظر از تحلیل (Field Output و History Output)

   ۱۴:۲۳

  • ویدیو ۴۵ – نحوه استفاده از تکنیک ALE (Arbitrary Lagrangian-Eulerian)

   ۱۳:۰۳

  • ویدیو ۴۶ – نحوه استفاده از دستور Restart و تنظیمات آن

   ۱۴:۰۱

 • 7

  ماژول Interaction

  • ویدیو ۴۷ – مقدمه‌ای بر ماژول Interaction

   ۲۲:۲۹

  • ویدیو ۴۸ – معنی و مفهوم قیود (Constraint)

   ۰۹:۵۴

  • ویدیو ۴۹ – معنی و مفهوم اتصال دهنده‌ها (Connector)

   ۰۸:۲۲

  • ویدیو ۵۰ – نحوه تعریف تماس (Contact)

   ۲۳:۵۴

  • ویدیو ۵۱ – معیارهای تعریف Master و Slave در تماس قطعات

   ۲۰:۳۳

  • ویدیو ۵۲ – نحوه تعریف ویژگی‌های تماس

   ۲۹:۰۱

  • ویدیو ۵۳ – نحوه تعریف قیود (Constraint)

   ۲۷:۲۴

  • ویدیو ۵۴ – نحوه تعریف اتصال دهنده‌ها (Connector) و نحوه یافتن قطعات دارای تماس

   ۲۶:۳۷

 • 8

  ماژول load

  • ویدیو ۵۵ – مقدمه‌ای بر ماژول Load

   ۱۲:۵۳

  • ویدیو ۵۶ – مفاهیم و شناخت انواع بارگذاری (Load)

   ۱۱:۴۱

  • ویدیو ۵۷ – مفاهیم و شناخت انواع شرایط مرزی (Boundary Condition)

   ۰۸:۲۶

  • ویدیو ۵۸ – مفاهیم و کاربردهای میدان‌های پیش‌بار (Predefined Field)

   ۱۲:۰۱

  • ویدیو ۵۹ – مفاهیم و کاربردهای Load Case و معرفی روش‌های اعمال Load

   ۰۶:۳۶

  • ویدیو ۶۰ – نحوه تعریف انواع بارگذاری (Load)

   ۳۲:۲۳

  • ویدیو ۶۱ – مفهوم و نحوه اعمال Analytical Field

   ۱۳:۵۹

  • ویدیو ۶۲ – مفهوم و نحوه تعریف شدت بار (Amplitude)

   ۱۴:۱۴

  • ویدیو ۶۳ – نحوه اعمال شرایط مرزی و شرایط اولیه

   ۱۷:۳۶

  • ویدیو ۶۴ – نحوه تعریف میدان‌های پیش‌بار (Predefined Field)

   ۲۰:۵۰

  • ویدیو ۶۵ – نحوه اعمال بارگذاری‌های ترکیبی (Load Case)

   ۲۲:۱۰

 • 9

  ماژول Mesh

  • ویدیو ۶۶ – مقدمه‌ای بر ماژول Mesh

   ۱۵:۵۰

  • ویدیو ۶۷ – متداول‌ترین تکنیک‌های مش‌بندی

   ۱۴:۱۶

  • ویدیو ۶۸ – معرفی انواع شکل المان و خانواده المان

   ۳۱:۴۱

  • ویدیو ۶۹ – آشنایی با پدیده قفل‌شدگی برشی (Shear Locking)؛ دلایل ایجاد و راه حل غلبه بر آن

   ۱۰:۴۵

  • ویدیو ۷۰ – آشنایی با پدیده ساعت شنی (Hourglass)؛ دلایل ایجاد و راه حل غلبه بر آن

   ۱۰:۰۲

  • ویدیو ۷۱ – نحوه کنترل المان‌ها و معرفی جعبه‌ابزارهای ماژول Mesh

   ۰۶:۵۸

  • ویدیو ۷۲ – نحوه مش‌بندی قطعه؛ نحوه کار با Seed Part و Seed Edges

   ۲۴:۲۷

  • ویدیو ۷۳ – نحوه انتخاب انواع شکل المان و تکنیک‌های مش‌بندی

   ۱۴:۴۷

  • ویدیو ۷۴ – نحوه انتخاب انواع المان، خانواده المان و تنظیمات مربوطه

   ۲۳:۳۴

  • ویدیو ۷۵ – نحوه اعتبارسنجی مش و معرفی جعبه‌ابزار مربوطه

   ۱۸:۳۰

  • ویدیو ۷۶ – آشنایی با تکنیک Remeshing و معرفی تنظیمات مربوطه

   ۱۷:۱۲

  • ویدیو ۷۷ – معرفی Virtual Topology و تنظیمات آن؛ کاربرد Query در ماژول Mesh

   ۲۱:۲۸

 • 10

  ماژول Job و Visualization

  • ویدیو ۷۸ – مقدمه‌ای بر ماژول Job و معرفی گزینه‌ها و امکانات آن

   ۲۵:۰۶

  • ویدیو ۷۹ – مقدمه‌ای بر ماژول Visualization و معرفی جعبه‌ابزارهای آن

   ۱۳:۵۱

  • ویدیو ۸۰ – نحوه ایجاد Job و تنظیمات آن بهمراه نحوه بررسی Errorهای احتمالی

   ۲۸:۳۳

  • ویدیو ۸۱ – بررسی عملی گزینه‌های ماژول Visualization و معرفی ODB Display Options

   ۲۲:۵۳

  • ویدیو ۸۲ – تغییر فونت متن‌های نمایشی، کاربرد Query و معرفی ابزار Probe Values

   ۱۴:۴۸

  • ویدیو ۸۳ – نمایش خروجی حل با استفاده از ابزارهای Contour Plot و نحوه تولید انیمیشن از خروجی‌ها

   ۱۸:۴۰

  • ویدیو ۸۴ – نحوه ترسیم نتایج در قالب نمودار و معرفی تنظیمات مربوطه بهمراه نحوه نمایش و قرائت نتایج تحلیل روی یک مسیر خاص

   ۲۴:۳۰

  • ویدیو ۸۵ – معرفی ابزار View Cut و بررسی تنظیمات مربوطه

   ۱۵:۱۰


فقط دوستانی که این آموزش را خریداری کرده‌اند و وارد پنل کاربری خود شده‌اند (با استفاده از ایمیلی که موقع خرید این آموزش وارد کردند) می‌توانند به این آموزش امتیاز بدهند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آکادمی نرم‌افزارهای مکانیک می باشد و بازنشر مطالب فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع () بلامانع است.